Копілочка

 ШЛЯХ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ
  Кожен з нас хоч коли-небудь мріяв. Про кохання,  про престижну роботу,  про успіх у навчанні… Наші мрії підштовхували нас до рішучих дій, ми ставили перед собою мету і наполегливо йшли до неї. Та, як це не дивно, втілення нашого бажання в життя залежить не стільки від наших кроків на шляху до неї, скільки від нашої віри і позитивного мислення. Про силу думок свідчать досліди Масару Етому, який фотографував кристали води. Вони  змінювали свою форму залежно від слів, які говорили над ними і емоцій які при цьому відчували.  Ми на 80 % складаємось з води, тому своїми думками ми можемо змінювати себе. Ось кілька порад, які допоможуть тобі здійснити свої мрії.
1Коли виникають негативні думки, перемкни увагу на щось, що тобі подобається, що тобі цікаво. Наприклад, замість того щоб жалітися ” не хочу робити уроки”  можна подумати “коли я все зроблю то зможу подивитися телевізор”.
2. Протягом двох місяців починай свій ранок з подяки Богу або Всесвіту за все хороше, що в тебе є: за здоров’я, за дах над головою, за сонячний день за вікном, за рідних, які тебе люблять, за друзів. Через деякий час це ввійде в твою звичку. Тоді будь готовий до позитивних змін, які відбудуться в твоєму житті.
3. Візьми лист паперу і запиши всі добре тобі відомі стереотипні вислови. Для прикладу: “Розбагатіти можна тільки нечесним шляхом”, “Без зв’язків неможливо досягти успіху”… Насправді вони неправдиві і в тебе не має потреби до них прислухатися. На другому листку напиши всі позитивні вислови. Перший лист ти можеш просто спалити, звільняючи себе таким чином від неправильних установок.
4. Візьми лист паперу і напиши найнеймовірніші бажання.Краще, щоб вони стосувалися різних сфер життя: сім’ї,  друзів,  здоров’я,  хобі. Зробити це бажано в тому місці,  де тобі найбільш комфортно.
5 Зроби колаж своєї мрії. Для цього тобі знадобляться старі журнали, газети, ватман, клей, ножиці, різнокольорові олівці та кілька твоїх фото. Виріж картинки, які тобі подобаються і які знаходять відгук у твоєму серці. Наклей їх на ватман і вклей на них свої фотографії. Наприклад, щоб з красивою дівчиною чи хлопцем поряд стояв(ла) ти. Олівціми напиши фрази, які тебе надихають: “Я щасливий!”, “У мене все виходить!”,  Я успішний!”. Помісти колаж на видном у місці, щоб ти зміг дивитися на нього як можна часто.
6. Детально пропиши кожну мрію. Формулюй бажання правильно: в майбутньому чи теперешньому часі і в позитивній формі. Не ” Я боюся не поступити в університет”, а “Я можу успішно  вчитися там, де я захочу”. Далі детально опиши мрію.
7. Спитай себе чи надихає тебе мрія? Чи дає вона тобі енергію? Тільки такі ідеї  вважаються істинними. Інші виявляються фальшивими, прийшовшими ззовні. Наприклад, ” Я хочу собі таку машину, бо на такій же їздить мій ворог”.
8. Закрий очі, уяви, що ти перенісся в майбутнє, де вже всього досяг, про що мріявПодивись на себе з боку: Як ти виглядаєш? Як ти себе почуваєш? Тобі комфортно? Радісно? Які в тебе відношення з друзями?  Проживи це. Якщо ти відчуваєш себе щасливим, значить все чудово. А якщо ні – передивись свої бажання.
9. Задумайся, що рухає твоїми бажаннями. Наприклад, ти хочеш вчитися в престижному навчальному закладі. Для чого? Що ти хочеш цим досягти? Можливо ти хочеш завести там потрібні тобі знайомства? А може отримати хорошу освіту, щоб в подальшому реалізувати свій потенціал? Також проаналізуй, як виконання бажання може відбитися на твоїх близьких. В фільмі ” Адвокат диявола” головний герой за будь-яку ціну хоче виграти судовий процес.  Він йде на компроміс з совістю. Стає знаменитим і багатим, живе у новій квартирі. Але чи робить це його щасливим? Отже, мрія має бути “екологічною” – не приносити шкоди тобі і оточуючим.
10. В одній притчі чоловік все життя хотів виграти мільйон, але так і помер бідним. Потрапивши на небо, він спитав у Бога: ” Чому ти не виконав моє бажання? ” . ” Тому що ти так і не купив лотерейний квиток, ” – була відповідь.  Мріяти і досягати – два різні процеси.  Перший – емоції,  другий – дії.  Проте іноді люди заміняють дії емоціями. В таком випадку можна ніколи не досягти бажаного, все життя витаючи в небесах.  Ніколи не допускай думки: ” Це не для мене,  я не зможу.” Це не значить, що треба йти напролом до своєї мрії. Просто спробуй кожного дня виділяти хоч трошки часу для її здійснення.
11. Передивись свої звички. Які з них ти хочеш змінити? Наприклад, ти хочеш зустріти дівчину(хлопця) твоєї мрії. Наскільки ти відповідаєш ідеалу? Візьми за правило добре виглядати, ходити в спортзал, багато читати. Почни це робити і скоро перед тобою відкриються нові можливості.
Зроби перший крок до мети. Прочитай чи подивись нижче наведені книжки та фільми, можливо вони допоможуть тобі відкрити щось нове: ” Адвокат диявола” , ” Траса 60″, ” Велика сила води”, ” Секрет”; мультфільми “Роби ноги!” , ” Рататуй”;книги ” Трансерфінг реальності” Вадима Зеланда, Луіза Хей ” Путь к себе” , Антоній Сурожський  ”Людина перед Богом”.
ПОРАДИ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛІ
Кожен день ми ставимо перед собою якісь цілі, та намагаємося їх досягти. Ось вчора я сказав собі, що буду ходити на тренування до басейну 3 рази на тиждень, а раніше, що обов’язково запишуся на заняття по фортепіано. Ще я хочу мати 10 балів з математики та навчитися кататися на ковзанах. Але як кажуть у народі «Хотіти не шкідливо!».
Як часто ми не досягаємо цілей, які ставимо перед собою? І що ж нам заважає їх досягати? Невпевненість у собі, лінь, слабка сила волі, характер, навколишні обставини?
Насправді, існує багато різних причин, але найчастіше ми використовуємо їх скоріш для своїх же відговірок перед самими собою, а не для аналізування ситуації. Тому пропоную розглянути декілька практичних порад, які чітко кажуть, що потрібно робити.
Ці практичні рекомендації допоможуть тобі ставити перед собою конкретні цілі та досягати їх.
Реалістичні цілі працюють краще всього. Це означає, що перед собою потрібно ставити цілі, які ти можеш реально досягти, тобто ти сам віриш в те, що ти це зробиш, бо знаєш, що саме потрібно зробити. Наприклад, сказати собі: «Сьогодні я відпрацюю пенальті, а завтра попрацюю над грою в пас та прискоренням» – це набагато більше для досягнення цілі, ніж просто сказати «Я хочу добре грати у футбол».
Тим паче реалістичних та конкретних цілей легше дотримуватися, тому що ти бачиш рамки свого завдання і можеш точно відповісти на питання: «Чи зробив я сьогодні все для того, щоб наблизитися до своєї мети?»
Для результату потрібен час. Для того щоб відчути якісь зміни потрібен час. Можливо це займе кілька місяців, а може і більше. Це тому що нашому мозку потрібен час для того, щоб звикнути до нової ідеї чи плану для досягнення цілі та й швидкі результати бувають дуже рідко. Потрібно запастися терпінням та просто працювати та отримувати від цього задоволення.
Повторюй ціль. Повторюй свою мету кожного ранку для того, щоб нагадати собі, чого ти хочеш, і що повинен робити. Кожен раз коли ти повторюєш про себе чи вголос свою мету, ти заставляєш свій мозок та підсвідомість зосереджуватися на ній та шукати шляхи для її досягнення.
Ти робиш це лише для себе. Мотивацію для досягнення цілі ти повинен знайти в собі. Тобто ти повинен знати, що ти робиш щось тому що ти цього хочеш, а не тому що хочеш комусь догодити. Буде важко залишатися мотивованим, якщо ти знаєш, що ти повинен робити щось, щоб комусь догодити.
Перешкоди не означають поразки. Помилки – це невід’ємна частина шляху до мети. На помилках та невдачах потрібно вчитися та шукати нові шляхи. Невдачі бувають у кожного і лише від тебе залежить чи зупинить це  тебе на шляху до досягнення результату. Тому пам’ятай всі помиляються, але це не означає поразки, тому повертайся до роботи та роби все можливе,  для того, щоб досягти своєї мети.
Отож не стій дій! Успіхів тобі!

ПРАВИЛЬНЕ ФОРМУЛЮВАННЯ ЦІЛЕЙ - ШЛЯХ ДО ВИКОНАННЯ МРІЇ

У процесі аналізу “ціль – засіб” необхідні для досягнення бажаних цілей засоби (особисті, фінансові, часові) порівнюються з реальною ситуацією. 
Для професійних цілей у графі “засоби” треба вказувати необхідну для їхнього досягнення кваліфікацію і ставити конкретні реалістичні цілі для надбання досвіду і здібностей, яких вам ще не вистачає.
         Остання фаза постановки цілей: формулювання цілей.
Формулювання цілей передбачає фіксацію термінів їх виконання і очікуваних результатів.
Тобто, кожна мета має сенс тільки тоді, коли встановлені терміни її втілення і сформульовані бажані результати.
Формулювати мету треба:
-          конкретно;
-          с прив'язкою до термінів;
-          так, щоб вона мала одиницю вимірювання.
Приклади:
1. Припустимо, керівник повернувся з відпустки, він добре відпочив і поставив собі мету: „бути завжди у формі, не дозволяти собі втомлюватися і втрачати працездатність.”
Добре він сформулював мету?
Таке формулювання мети під впливом неминучих організаційних ускладнень в житті керівника, імовірніше всього, не дозволить досягти бажаного.
Щоб така ціль була досягнута, треба уявити собі ряд  конкретних цілей. Наприклад:
-          З наступного дня кинути курити.
-          Двічі на тиждень грати в теніс.
-          Двічі на тиждень плавати.
-          Двадцять хвилин на день займатися йогою.
-          Протягом місяця ретельно стежити за використанням свого часу.
2. “До Різдва знизити свою вагу на 5 кг”.
-               ця мета добре сформульована, але вона теж потребує конкретизації, розробки плану дій.
3. А от таке формулювання мети, як, наприклад: “Бути щасливим у роботі” – швидше за все так і залишиться благим наміром, якщо її не конкретизувати, наприклад, так:
1)    До кінця року визначити свою головну мету в професійній діяльності і найближчі цілі для її здійснення.
2)    До початку нового року розробити довгострокові і короткострокові плани для здійснення професійних цілей.
3)    Протягом місяця зробити інвентаризацію своїх видів діяльності і проаналізувати використання часу.
4)    Протягом наступного тижня за допомогою спеціальних тестів зробити аналіз своїх сильних і слабких сторін (щодо особистих і професійних якостей).
5)    Постійно працювати над собою для виправлення своїх слабких сторін і зміцнення сильних сторін.
6)    Визначити осіб з мого найближчого оточення, що можуть допомогти мені в досягненні цілей.
Процес постановки цілей завершується складанням Вашого особистого життєвого плану, у якому Ви записуєте Ваші найважливіші особисті цілі, а також проміжні цілі для досягнення головних життєвих цілей і терміни їхнього виконання.
При формулюванні своїх цілей Ви повинні пам’ятати про такі аспекти як фізичний стан, здоров’я, оскільки вони є неодмінною умовою активного життя, успішного самоменеджменту і кар’єри.
Для цього треба передбачати у своїх планах (річних, місячних, тижневих, денних) спортивні заходи: гімнастику, плавання, лижні пробіги, заняття йогою і інш.
Не слід забувати, також, про самоосвіту, підвищення кваліфікації, про свою культурну освіту.
Не беріть на себе занадто багато, тому що нереальні задачі мають мало шансів бути виконаними.
Встановлювати собі конкретні короткострокові цілі, погоджені з вашими довгостроковими, глобальними цілями, необхідно тому, що на шляху до виконання довгострокових цілей іноді ми стикаємося зі зміною зовнішніх умов. Тому, поряд із загальними цілями, важливо, з погляду психологічної мотивації, ставити перед собою і короткострокові досяжні проміжні цілі і домагатися проміжних успіхів.
Ваші особисті цілі з часом можуть змінюватися. Тому треба регулярно переглядати свої цілі, перевіряти, чи зберегли вони свою актуальність для Вас на сучасний момент.
Таким чином, ми встановили:
1.    Постановка цілей в самоменеджменті здійснюється шляхом:
-               знаходження цілей, тобто аналізу – чого я хочу;
-               ситуаційного аналізу, тобто –  що я можу;
-               визначення своїх сильних і слабких сторін;
-               вироблення цільових стратегій і методів досягнення цілей;
-               формулювання цілей: - до чого я конкретно прагну.
2.    Для постановки цілей треба:
1)            забезпечити ясність цілей – чого Ви конкретно хочете досягти – розробити життєві цілі;
2)            зробити “інвентарний опис” цілей, тобто звести воєдино Ваші особисті і професійні орієнтири;
3)            ситуаційний аналіз – це аналіз Ваших особистих ресурсів (чи засобів) для досягнення цілей – він дозволяє виявити Ваші сильні і слабкі сторони;
4)            наступний крок – аналіз “мета-засіб” – необхідні для досягнення цілей засоби порівнюються з реальною ситуацією;
5)            з визначених Вами в ході аналізу мір, необхідних для досягнення мети, випливають конкретні практичні цілі (або задачі). Формулювання цілей передбачає фіксацію терміну виконання і конкретних результатів.
6)            Проміжні практичні цілі фіксуються в плані життя і кар'єри, що повинний регулярно перевірятися, переглядатися, доповнюватися.
Щодня, виконуючи свою роботу, задавайте собі питання:
- “ Чи наближає мене те, що я в даний момент роблю, до досягнення відповідної моєї мети?”

Мета. Мрія. Думка.

Люди повинні ставити собі високу планку  і намагатись її досягти. Вам не варто хвилюватись, якщо у вас досі немає чітко сформованого плану на майбутнє. На все свій час. Важливо, щоб інтерес не вичерпав себе і не розвіявся. 
Головне -  щоб ви були пильними, використовували усі можливості, які підкидає вам життя, щоб ви розвивались і прагнули більшого, раціонально використовували свій час та вміли прислуховуватись до себе. Багато людей бояться йти до своєї мети, саме тому, що вважають її нереальною. Роблять її метою свого життя, навіть найзаповітнішою мрією, але ніяк не діють для того, щоб вона здійснилась. Сидять в чотирьох стінах, і мріють про досконалість.
Людям бракує сміливості, якщо б вона просто встали, закинули свою лінь в якусь найпотаємнішу шухлядку і просто пішли на зустріч своїй мрії, то вони б зрозуміли, що не все так страшно. Все можна досягти, треба тільки постаратись.
В одній з прочитаних мною книг (Брайан Трейси « Оставьте брезгливость. Сьешьте лягушку») я дізналась про принцип «Від бочки до бочки». Ось, що я маю на увазі. В одному з епізодів описували серце Сахари, плато Танезруфт (на місцевій мові означає «земля страху і спраги»), розташоване на самому півдні сучасного Алжиру.
Щоб вирішити проблему з відсутністю в цій місцевості яких-небудь природних орієнтирів, французи позначили дорогу чорними 200-літровими бочками з-під нафти, розставивши їх з інтервалом рівно в п’ять кілометрів. При цьому, коли людина стоїть біля однієї бочки, наступна здається йому розташованою на самому обрії цього досконалого плато, що пояснюється кривизною земної поверхні.
По цій причини в будь-якій точці дороги завжди виднілися дві бочки, одна, яку минули, і та, яка залишалася попереду, в п’яти кілометрах від попередньої. І цього було достатньо. Таким чином можна було перетнути найбільшу в світі пустелю, роблячи це за принципом «одна нафтова бочка за один раз».
 Аналогічним чином ми можемо виконати будь-яку складну роботу, розбивши її на етапи. Головне за один раз просуватися не дальше, ніж дозволяє уявний горизонт. Кожен новий етап відкриває для нас нові горизонти. Якщо поговорити з тими, хто вас оточує, напевно у кожного знайдеться до чого прагнути.
Але, на жаль, тільки деякі домагаються цього, методично і наполегливо рухаючись до наміченого в житті. І справа тут зовсім не в везінні, удача приходить до того, хто звик не здаватися і йти до своєї мети. Рух до мети, це не похмура впертість, а енергія поступального руху.
Отримуйте задоволення від усього того, що робите, відчуєте радість від своїх перемог, кожна з них не розтрата ваших сил, а приплив нових. Зневірюватись – найбільш страшно. Іноді нам хочеться, щоб в потрібний момент нас хтось стукнув по голові і сказав :”Ей, дурненька, подивись на себе, в тебе є все, щоб отримати бажане”. Я от собі думаю :”Чи може хтось вірити в тебе, якщо ти сам не віриш?”
Поштовх має йти зсередини тебе самого, а не людей, що тебе оточують.


Стати богатим може кожний: як досягти своєї мрії?

Мільйони людей мріють бути успішними. Але реально ними стають деякі. Чому? Які ж все-таки головніі тридцятилітні успіху? Чи можете прямо зараз поставити завдання стати багат і знаменитим - і домогтися бажаного?
Чому одні більше успішні, чим інші? До кого прихильна доля? Кому частіше посміхається удача? Як стати багатим і знаменитим? Що таке успіх?
Мільйони людей мріють бути успішними. Але реально ними стають деякі. Чому? Які тридцятилітні успіху?
Для початку треба визначити, що таке успіх. У сучасному суспільстві існує думка, що це гроші й високий соціальний стан. Але чи досить мати великий рахунок у банку й займати відповідальний пост на роботі? Чи успішна людина, що нажила до 40 років виразку, перенесший інфаркт, але не страждаючий від недостачі грошей? Чи однаковий успіх для різних людей? Очевидно, що немає. Успіх містить у собі гармонію в різних сферах життя (здоров'я, щаслива родина, творча самореалізація, щиросердечна рівновага й т.д.). Зрозуміло, що це - ідеал, і в реальному житті так буває не завжди. До того ж специфіка сучасного життя така, що найбільш яскравим показником успіху вважається все-таки вдала кар'єра.
І все-таки людям, що домоглися у своєму житті багато чого, властиві деякі загальні якості, наприклад:
1. Цілеспрямованість. Під лежачий камінь вода не тече, і успіх не приходить до тих, хто не робить активних дій для його досягнення. Уміння терпляче й завзято рухатися до мети - найважливішаа тридцятилітній успіху.
2. Упевненість у собі. Ця корисна якість формується в дитинстві під впливом родини й найближчого оточення. Якщо ви сумніваєтеся у своїх чинностях і можливостях, скористайтеся послугами психолога, щоб позбутися від комплексів, що заважають вашому розвитку.
3. Самостійність і готовність взяти відповідальність на себе. Мами, які виховують дітей у строгості, домагаючись від них беззаперечної слухняності, готовлять майбутніх невдах. Для досягнення успіху недостатньо бути гарним виконавцем - потрібно вміти бути творцем.
4. Уміння стратегічно мислити. Важливо розуміти, які наслідки можуть мати ваші дії не тільки завтра, але й через десять років, почувати загальні тенденції життя в цілому й сфери вашого бізнесу зокрема.
5. Прагнення розширити свої можливості. Як правило, ті, для кого перемога в будь-якій справі неминуча, основною метою своєї діяльності вважають не багатство, а розширення власних можливостей. Це дозволяє їм рухатися вперед, навіть якщо вони вже сколотили чималий капітал. Досконалість не має границь!
6. Уважне ставлення до свого здоров'я. Потрібно підтримувати загальний тонус і високу працездатність. Серед успішних представників суспільства більше тих, хто любить спорт і фізичну активність. Відмінна фізична форма сприяє збереженню гостроти розуму й свіжості сприйняття.
7. Творчий підхід. Уміння самостійно ставити перед собою й іншими людьми творчі завдання й вирішувати їх.
Не менш значимої є здатність розслаблюватися. Плідна робота неможлива без якісного відпочинку. Якщо ваша голова постійно зайнята проблемами, ви не одержите прекрасних результатів, а заробите невроз. Прагнете до гармонії між логікою й інтуїцією. Якщо ж якась сторона явно переважує, знайдіть співробітника, що був би вашою протилежністю в цьому змісті.
Лакмусовим папером успіху можна назвати відношення до невдач. Промахи, проблеми й нещастя бувають у будь-якої людини. Але відношення до власних поразок може бути різним. І страх перед невдачею - найбільше окремо взята перешкода для досягнення успіху в дорослому житті. Саме острах програти або передчуття невдачі може паралізувати ваші думки й дії, тим самим утримати вас навіть від спроби зробити ті вчинки, які необхідні, щоб прийти до перемоги.
Один раз молодий журналіст запитав Томаса Дж. Уотсона, засновника фірми IВМ: «Як швидше прийти до успіху?» Уотсон відповів: «Якщо ви хочете швидше превстигнути, то повинні подвоїти частоту невдач. Успіх лежить по ту сторону невдачі».
По-справжньому успішна людина подібно феніксові відроджується з попелу. Багато заможних людей розорялися й збирали свій капітал заново, тому що їхнім основним надбанням було не багатство саме по собі, а здатність його створювати. А також завзятість, працьовитість і інтерес до своєї справи. Якщо ви з нетерпінням очікуєте вихідних, значить щось не так. Або вами обрана невідповідна робота, або у вас незручний графік, або ви перевтомлюєтеся, або не прагнете до успіху.
На шляху до успіху найчастіше доводиться робити вибір між різними життєвими цінностями. Наприклад, якщо ви мрієте стати мільйонером, розраховуючи тільки на власні чинності, вам треба буде працювати по 12 год у день, забуваючи про родину й відпочинок (тривалість середнього робочого тижня американського мільйонера 58 ч). Якщо ви бажаєте бути власником фірми, готуйтеся вирішувати масу питань: фінансових, організаційних, стратегічних і т.д. Навіть якщо ви хочете просто вивчити іноземну мову, ви будете змушені витрачати свій час і гроші на курси, відмовляючись від безлічі інших приємних речей. Переборювати спокуси прийде постійно! Щоб справлятися із цим, треба бути впевненим в успіху й чітко уявляти собі кінцевий результат (наприклад, вивчивши іноземну мову, ви їдете подорожувати за кордон і там вільно спілкуєтеся на англійському). Треба вчитися правильно розраховувати свої чинності (енергію) на довгі дистанції (майстерність у будь-якій справі, як і успіх, приходить не відразу). У випадку якщо вам не вистачає енергії для здійснення грандіозних планів, можна надійти в такий спосіб:
- підключити до досягнення своєї мети інших людей (однодумців або найманих робітників);
- заповнити запас чинностей. Тут потрібно поєкспериментировать, щоб зрозуміти, що допомагає саме вам, - спортивні заняття, різні психотехніки, нові враження; гармонічне особисте життя й т.д.;
- розбити мета на більше дрібні завдання й рухатися поетапно, користуючись доступними на даний момент ресурсами.
Важлива риса успішної людини - позитивне відношення до життя. Звичайно, це не виходить, що в нього не може бути поганого настрою. Але така людина не схильний упадати в депресію. Якщо ж ви любите понить, побурчати, поскаржитися на життя й покритикувати всі навколо - ви віддаляєтеся від щастя й успіху семимильними кроками. Учитеся вірити у свої чинності й довіряти навколишньому світу, а також взаємодіяти з колегами або друзями з позицій поваги й розуміння. Не відмовляйте в праві на помилку ні собі, ні іншим. На помилках дійсно вчаться!
Дуже важливо навчитися сприймати будь-яку проблему як можливість для нових рішень. Адже проблема - це така ситуація, коли в людини невеликий вибір. Якщо він знає тільки один варіант рішення, швидше за все це шаблон з минулого. П'ять разів спрацьовувало - спрацює й у шостий. На жаль, це не завжди так. Коли є два можливих шляхи, виникає внутрішній конфлікт. Тільки знайшовши три способи подолання труднощів, випробовуєш відчуття волі. Три варіанти - це мінімум. Далі починається область більше цікавих ідей.
В одному з інтерв'ю Єйнштейна запитали: «Як ви вважаєте, у чому різниця між вами й іншими людьми?» Учений відповів: «Якщо люди шукають голку в стозі сіна, то переважна більшість із них зупиняються, як тільки знайдуть неї. Я ж надходжу інакше. Я продовжую пошуки й незабаром виявляю другу, третю. А якщо буду дуже наполегливий, то можу знайти й чотири, і п'ять...»
Так що розвивайте свої творчі можливості. При пошуку нестандартних рішень часто використовують техніки доступу до несвідомих ресурсів і їхньої інтеграції, наприклад, будь-які варіанти мозкового штурму. Розкрити свої таланти можна не напружуючись, а розслаблюючись. Перемикання уваги сприяє появі спонтанних рішень.
Сьогодні з'явилася маса літератури, присвяченої досягненню успіху. У ній легко знайти безліч цікавих ідей. Правда, я б не радила захоплюватися американськими авторами, оскільки американський спосіб мислення й стратегія ведення бізнесу сильно відрізняються від російських реалій. Краще почитати кого-небудь із російських авторів.
Ще один фактор успіху, що відіграє більшу роль особливо спочатку, являє собою відповідну «референтну групу». У неї можуть входити родичі, друзі, товариші по службі, чия думка для вас максимально значимо. Людина й середовище взаємно впливають один на одного. Тому, якщо ви хочете стати успішним, вам легше буде зробити це серед тих, хто орієнтований на успіх і підтримує ваші починання.
При цьому не варто негативно ставитися до того, що вже перестало вас улаштовувати. Якщо ви ненавидите свою роботу, вам буде складно перемінити її на кращу. Те, що ви маєте зараз, відповідає тим цілям і можливостям, які у вас були раніше. Тому подякуєте все, що ви створили навколо себе, і вчитеся створювати нове. На цьому шляху може виникнути складний момент, коли старе вже пішло, а нове ще не почалося, і ви начебто висите в порожнечі. Виявите терпіння й продовжуйте працювати над своїм майбутнім, і воно обов'язково наступить. Намагайтеся бути в гарному настрої й радуватися тому, що у вас є. Щастя - це не приз, що чекає вас наприкінці шляху, це відчуття від правильного руху до своєї мрії. Ваші мети міняються. Досягши одних рубежів, ви намічаєте для себе інші... Це нескінченний процес. Гармонічне життя схоже на танець (а не на біг з перешкодами). Учитеся насолоджуватися життям у будь-який момент часу. Енергія радості й щастя - безмежне джерело успіху.
Джерело: bishelp.ru


Немає коментарів:

Дописати коментар